Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması

Home - Genel - Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması
trendyol affiliate ile is birligi reklam uygulamasi
23 Ocak 2022

Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması

Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Trendyol Affiliate ile iş birliği reklam uygulaması, Trendyol'un gelir ortaklığı adı altında gerçekleştirdiği uygulamadır. Sosyal medya fenomenleri ve Influencerler ile yapılan bu uygulama genellikle ürünlerin satışına orantılı olarak belirli miktarda ödeme yapılması karşılığında gerçekleştirilmektedir. Satış karşılığında ödeme alma sistemi olarak adlandırılması mümkündür. Peki, Trendyol Affiliate ile iş birliği reklam uygulaması nasıl yapılır?

Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması Nasıl Yapılır?

Trendyol Affiliate ile iş birliği reklam uygulaması başvuru şartları Trendyol tarafından belirlenmektedir. Dönem dönem aranan şartlarda değişim görülse de genellikle belirli kurallara uyum sağlamanız Trendyol ile işbirliği gerçekleştirmek için yeterlidir. Trendyol Affiliate ile iş birliği reklam uygulaması ön koşulları aşağıdaki şekildedir.
  • Instagram platformu üzerinde takipçi sayısının 10.000 üzerinde olmalıdır.
  • Takipçilerin ve etkileşimlerin tamamının organik olması gerekmektedir.
  • Elde edilen kazancın faturasının kesilebilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin bir ajansa bağlı olması gerekmektedir. Bu noktada Wixir Reklam Ajansı olarak bizler devreye girmekteyiz.
Yukarıda yer alan koşulları sağlamanız durumunda Trendyol resmi internet sitesine giriş gerçekleştirerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinde başvuru yapabilmeniz adına başvuru formu yer almaktadır. Kişisel bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun incelenmesinin ardından olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır.

Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması Avantajları Nelerdir ?

Trendyol Affiliate ile iş birliği reklam uygulaması başvurusunun olumlu sonuçlanması sonrasında iş birliği süreci başlatılır. Bu süreçte her gün Trendyol tarafından günlük raporunuz tarafınıza iletilmektedir. Günlük raporda performansınızı gösteren verilere ve iş birliği aktivitenize dair bilgilere yer verilmektedir. İndirimli ürünler ve öne çıkarılanlar Trendyol tarafından öncesinde sizlere iletilecektir. Sizler de zaman kaybetmeden ürün linklerini ekleyebilir ve takipçilerinizin ürünü satın almasını sağlayabilirsiniz. Paylaştığınız linke tıklanma sayısı, link üzerinden gerçekleştirilen alışverişler incelendikten sonra komisyonunuz hesabınıza iletilmektedir. Bu sayede herhangi bir efor harcamadan yalnızca link paylaşarak bile gelir elde edebilirsiniz. Trendyol Affiliate ile İş Birliği Reklam Uygulaması ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

Tanışmak için sabırsızlanıyoruz

Villakent Mahallesi, 5200 Sokak
No: 120 Menemen / İzmir
İletişim