TikTok LIVE Resmi Ajansı

Siz de TikTok yayıncısıysanız ya da yayıncı olmak istiyorsanız, TikTok’ta milyonlarca insanın dikkatini çekebilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Wixir Creative Media

Tiktok Live Resmi Ajansı

Adınız
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soy adınız
Soy adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon Numaranız
Telefon numaran
Invalid phonenumber!
Invalid phonenumber!
Doğum Tarihiniz
Doğum Tarihiniz
Geçerli Bir Tarih Seçmediniz
Doğum Tarihi Bölümü Boş
Tiktok Kullanıcı Adınız
TikTok @kullaniciadi şeklinde giriniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Ajans Davet Kodunuz?
Ajans davet kodunuza ulaşmak için tıklayınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Neden Biz?

Tiktok Live Ajansı olarak neler yapıyoruz ?

Daha büyük kitlelere ulaşabilmeniz için pif noktalar ve bilgiler iletiyoruz. Algoritma kurallarına uyarak içerik ürettiğinizde yüksek etkileşimlere erişebilir ve kazancınızı fazlasıyla arttırabilirsiniz.

tamamen size özel çalışma

Sohvet ve oyun yayıncıları için özel destekler

Yayıncı olmaya karar verdiyseniz sorunsuz şekilde yayın açabilmeniz için ajans bünyesinde olduğunuz süre boyunca alabilecekleri destekler şu şekildedir;

promotion 2x min

Live Studio Hizmeti

Oyun yayıncılarımız optimizasyon sorunu yaşamadan oyun yayınları yapabilmesi için canlı yayın yazılım araçları konusunda size özel stream keyinizi iletiyor sorunsuz bir şekilde OBS Studio tarzı uygulamalardan yayınlarınızı yapabiliyorsunuz.
career 2x min

Takipçisiz Yayın

Ajansımız bünyesine dahil olduğunuzda takipçi sayınız her ne olursa olsun anında yayın açabiliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

TikTok’un Resmi ajansı olarak, yayıncılarımıza TikTok algoritması ile ilgili bilgilendirmeler, canlı yayınlarının ve paylaştıkları videoların daha fazla kişiye ulaşabilmesi için önerilerde bulunmaktayız. Bu önerilere uyan yayıncılarımız hem daha fazla insana ulaşabiliyor, hem kazançlarını artırabiliyor. Aynı zamanda düzenli canlı yayın yapan yayıncıların videolarına keşfet desteği sağlayarak, daha fazla insanın karşısında görüntülenmesini sağlıyoruz. TikTok’un ajans yayıncıları için yaptığı resmi etkinliklere sizlerin katılmasını sağlıyoruz.

Yayıncılardan hiç bir ücret alınmamaktadır. Aynı şekilde hiç bir şekilde kazançlarından komisyon almamaktayız. Ajansımız hizmet bedelini tamamen Tiktok’dan almaktadır.

Ajans yayıncılarına özel TikTok’un resmi olarak duyurduğu canlı yayın etkinliklerine ve ajansın kendi yayıncıları arasında düzenleyeceği etkinlikler sayesinde etkileşiminiz, takipçileriniz ve dolaylı olarak kazancınız artıyor. İstatistikleriniz sayesinde İş birliği kurduğumuz markalardan da size özel teklifler sunabiliyoruz. Her ay en az 7 gün 15 saat yayın açan yayıncılarımızın videolarına ve canlı yayınlarına keşfet desteği sağlıyoruz. Hesabınızla alakalı en ufak sorunda her zaman ulaşabileceğiniz bir temsilciniz oluyor.

Yayıncı ajansa dahil olduktan sonra haftalık keşfet desteği alması için;

  • Ayda en az 7 gün 15 saat yayın açmalı,
  • Açılan yayınların süresi gün içinde parça parça veya tek seferde en kısa 60 dakika olmalıdır.

 Öncelikle tarafımızla yaptığınız görüşmeler sonucunda ajansımıza katılmayı tercih ederseniz, davet kodunuzu tarafımıza iletmelisiniz. Bu TikTok tarafından bir ajansa katılmanız için size özel oluşturulan tek kullanımlık 24 saatlik bir koddur. Bu davet kodunu ajans temsilcimiz ile paylaşarak ajansımızın sizi davet etmesine izin verirsiniz.

Tanışmak için sabırsızlanıyoruz

Villakent Mahallesi, 5200 Sokak
No: 120 Menemen / İzmir
İletişim